Ana sayfa
   Hakkımızda

 

 

HAKKIMIZDA

OBEN TİCARET, 1985 yılında Nihat SALTAN tarafından kuruldu. Kuruluşundan itibaren her geçen yıl daha fazla büyüdü, ürün yelpazesini daha çok genişletti.

“Kaliteli ürün, uygun fiyat” parolasıyla ticaret hayatına başlayan OBEN TİCARET, bu prensibinden hiçbir zaman taviz vermedi. Müşteri odaklı üstün hizmet anlayışıyla yoluna devam eden OBEN TİCARET, ilkeleri, kalitesi ve güvenilirliğiyle kısa süre içinde rakipleri arasından sıyrılarak farkını kanıtlamayı başardı.

Yıllar içinde aldığı sayısız ödüller, teşekkür belgeleri ve sertifikalarla bu başarısı pek çok kesim tarafından kabul edilen ve kanıtlanan OBEN TİCARET, gördüğü yoğun ilgi ve takdirle gücüne güç kattı.

Halen İstanbul ve çevre illerdeki, yüzlerce otel, restoran, cafe, bar, bistro, pub, sosyal tesis, catering şirketi, temizlik şirketi, market, büfe, hastane vb. kurumlara sürekli hizmet vermekte olan OBEN TİCARET, müşteri
portföyünü her geçen gün daha fazla büyütüyor.

Ürün gurubu, marka ve ürün çeşitliliğine büyük önem veren OBEN TİCARET, gıda ürünleri, temizlik malzemeleri ve yüzlerce çeşit temel ihtiyaç maddelerini siz değerli müşterilerine sunuyor.

Firmamız 1985 yılından beri “Oben Ticaret – Nihat Saltan” ticari unvanıyla faaliyet göstermektedir.
Firmamızdan bazı kareler...

 

Firmamıza verilen bazı teşekkür belgeleri...  

 

© Copyright www.obenticaret.com